Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

 

Vodotěsné USB

Pokud využíváte při plavbě k navigaci jakékoliv mobilní zařízení, telefon nebo tablet, neobejde se to bez toho, abyste takové zřízení při delší plavbě zásobovali elektrickou energií. Řešení nabízí britská společnost Scanstrut.

 

Vodotěsnou dvojitou zásuvku lze namontovat kamkoliv do kokpitu, aby zásobovala vaše mobilní navigační zařízení elektrickou energií. Dosud taková možnost neexistovala. Dvojitá zásuvka by asi těžko obstála na ponorce, ale na jakémkoliv místě v kokpitu dokáže obstojně odolávat odstřikující vodě. Pokud není používána, jsou oba vstupy uzavřené pod vodotěsným uzávěrem. Zásuvky Scanstrut pracují se vstupním napětím od 6 do 30 V a na výstrupu jsou dvě zásuvky, stejně jako na powerbankách, která dávají 5 voltů a 1, resp. 2,1 ampéry. Podle prohlášení výrobce odpovídají vodotěsné USB zásuvky normě IPX4. V nabídce jsou vodotěsné zásuvky od počátku dubna letošního roku a za jeden kousek zaplatíte 25 euro.

www.scanstrut.com  

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Fendertex

Technické novinky | Michal Štěpán
title

Arkpak 730

Technické novinky | Michal Štěpán