Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

 

Elektrárna na cesty

Nejen pro fandy geochaningu, Ingressu a Pokemon Go, ale po každého, koho trápí krátká výdrž tabletu či mobilu je určena nová powerbanka.

 

Varta Powerpack 10 400 jak už sám název napovídá, disponuje kapacitou 10 400 mAh. V praxi to znamená, že mobilní zdroj Varta je schopný nabít některé mobilní telefony i více jak 4x a tablet zhruba 2x. Pokud potřebujete nabít dva mobilní telefony nebo např. tablet s mobilem není problém. Powerpack 10400 totiž disponuje dvěma USB konektory s nabíjecím proudem 1 A a 2,4 A. To umožnuje nabíjet zařízení v maximální možné a dostupné rychlosti a ještě obě zařízení naráz. O stavu interní baterie informuje pět diod a powerpack disponuje i integrovanou LED svítilnou, která čerpá energii z interní baterie, takže doba svitu je prakticky „neomezená“.

Přes velkou kapacitu si zařízení zanechává kompaktní rozměry a rozumnou váhu (105 x 80 x 22 mm, 241 g), takže ho je možné nosit např. v kapse. V balení nechybí nabíjecí kabel s délkou 50 cm. Zařízení je rovněž z výroby nabité a připravené rovnou k použití.

Cena powerbanky je 779 Kč, včetně DPH a je možné ji zakoupit např.: www.chvatal-artex.eu. www.varta-consumer.cz

 

 

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Garmin gWind

Technické novinky | Michal Štěpán
title

Efoy App

Technické novinky | Michal Štěpán