Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

 

V plné parádě

Výstava Boot Düsseldorf je jednoznačně největším podnikem svého druhu v Evropě, pro německé výrobce lodí je potom téměř existenčně důležité, aby celému jachtařskému světu předvedli to, co umí přivést na svět. Také loděnice Hanse Group se na Boot Düsseldorf chystá v plné parádě.

 

Stejně jako každý rok, Hanse Group se bude prezentovat s pěti značkami Hanse, Dehler, Moody, Sealine a Fjord. Na stánku plachetnic se objeví 11 lodí a v hale motorových lodí bude loděnice prezentovat 5 svých produktů, z čehož se celkem objeví před zraky návštěvníků šest letošních novinek. Všechny vystavené lodě představují dohromady vzdálenost 220 metrů lodních trupů. Z plachetnic se představí dva největší modely 675 a 588. Plachetnice roku 2016, hanse 315, se bude jachtařské veřejnosti prezentovat jak s klasickým dieselovým motorem, tak i na samostatné expozici s pohonem e-motion. Kromě letošních novinek se návštěvníci výstavy budou mít možnost seznámit s prodejními stálicemi Hanse 345, 385 a 455 (hala 16). Dehler 34 se v Düsseldorfu představí poprvé a bude mu sekundovat majestátní Moody DS 54, která se pochlubí inovacemi v interiéru. Na stánku značky Dehler nebudou chybět modely 38, 42 a 46.

Sealine C530 si v Düsseldorfu odbyde svou světovou premiéru a pro jedinečný Fjord 42 Open (hala 6) to bude německá výstavní premiéra. Sealine také představí menší sourozence své světové novinky, modely Sealine S330 a C330 (hala 5).

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Z Chorvatska do Řecka se Sandy 4

Plavba | Kateřina Medřická
title

Flyer 8.8 SPACEdeck

Představujeme | Petr Láska