Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

 

První významné ocenění

Po mnoha nominacích Dehler 34 získal nikoliv první, ale první z nejvýznamnějších ocenění ve světě plachetnic. Od amerického prestižního časopisu Cruising World Magazine, jednoho z jachtařských světově nejvýznamnějších magazínů, získal Dehler 34 titul Boat of the Year 2017.

 

V kategorii Performance Cruiser zvítězil Dehler 34 v těžké konkurenci lodí Alerion Sport 30, Elan E4 a J/112 E. Dehler 34 zvítězil díky nejvyváženějším vlastnostem, protože nabídnout jak skutečný sportovní výkon jako účastník regaty, tak poskytne vysokou úroveň komfortu posádce při turistickém jachtingu a stejně tak dobře nabídne radost z plavby jako daysailer. Američtí novináři hodnotili Dehler 34 jako „fast, fun and compact boat“ (rychlý, zábavný a kompaktní).

Tým, který vede Karl Dehler, je samozřejmě pyšný na svou práci. „Nový Dehler 34 vznikal se snahou, aby co nejvíce navázal na svého předchůdce z 80. let, který byl prvním skutečným performance cruiserem. Společně se studiem judel/vrolijk & co. Jsme vyvinuli jachtu, která pluje rychle, agilní v reakcích na povely posádky a je prostě jednoduše zábavné s touto lodí plout. Spolu s tím jsme přivedli na svět elegantní a útulný interiér, který na dlouhých plavbách nabídne nejvyšší komfort,“ říká Karl Dehler.

Dehler 34 bude vystaven v Düsseldorfu v hale 16 společně s modely 38, 42 a 46. www.tpscentrum.cz

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Hanse Group v Düsseldorfu

Co se děje | Petr Láska
title

Z Chorvatska do Řecka se Sandy 4

Plavba | Kateřina Medřická