Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

 

Maxus evo 24 má další titul

Plachetnice Maxus evo 24 zvítězila v soutěži Leatherman Yacht of the Year 2017 v kategorii malá jachta do 7,5 metru délky.

 

Premiéra jachty se konala na podzimním veletrhu Boatshow 2015 v Lodži, kdy nová řada Maxus evo 24 získala hlavní cenu - Zlatou medaili a titul Šampion Yachting 2016. Loď zopakovala svůj úspěch na dalším veletrhu Vítr a voda 2016, kde získala cenu Zlatý hřebík.

Maxus evo 24 podstoupil dva testy prováděné týmem prestižních časopisu Žagle. Testy byly prováděny v různých povětrnostních podmínkách, což umožnilo důkladné prověření kvality lodi v mnoha ohledech. Výsledkem testu je, že vítězný Maxus má praktický a komfortní interiér, vhodný pro vodní turistiku. Má také velmi moderní tvar trupu, který vykazuje vysokou stabilitu a výborné nautické vlastnosti a dobrý výkon při plavbě. Dynamická nástavba klínového tvaru a podlouhlá tónovaná okna vytváří elegantní moderní styl lodi.

Všechno vybavení na palubě je konstruktérem navrženo tak, aby ovládání lodi bylo snadné a bezpečné pro posádku. Technologické zpracování všech materiálů v této loděnici je již tradičně na nejvyšší úrovni.

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Skotsko 2016

Plavba | Petr Hejduk
title

Beneteau Swift Trawler 30

Představujeme | Petr Láska