Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

 

Den otevřených dveří v Giebelstadtu

Poslední červnový víkend se veřejnosti nabízí zajímavá akce. Otevřou se dveře loděnice Bavaria v německém Giebelstadtu jižně od Würzburgu. Zákazníci, nadšenci a přátelé si mohou prohlédnout výrobní prostory a vyráběné modely jedné z největších loděnic.

 

Bavaria Open Days 2017 má dvě části. V pátek 23.6. od 13 hodin začíná tak zvaný „Zákaznický den“, který se od soboty liší pouze tím, že případní zájemci o prohlídku loděnice a vystavených lodí musí vystoupit z anonymity a musí předem svou návštěvu nahlásit. Je to celkem pochopitelné, loděnice má zájem se svým stávajícím zákazníkům a potenciálním zákazníkům věnovat s náležitou péčí, věnovat jim svůj čas a odpovědět na všechny dotazy. Obchod je přece základním kamenem jejich existence.

Ti, co se chtějí přijet jen podívat a zůstat uzavření v anonymní mase návštěvníků, projdou otevřenými dveřmi loděnice v sobotu 24.6. v době od 10 do 16 hodin. Tato organizace času je velmi chytrým řešením, protože každý z návštěvníků tak dostane to, co patrně očekává. Neznamená to však, že by skutečný zájemce o koupi lodě nemohl přijet také v sobotu. Musí však počítat s tím, že zde bude větší počet návštěvníků a personál výrobce nebude mít tolik času a klidu na případné všetečné dotazy. Během celého víkendu jsou pro zájemce o koupi lodě připravené atraktivní obchodní nabídky.

Návštěva loděnice je zajímavým tipem na výlet pro kohokoliv, nejen pro potenciální kupce. Vidět, jak vznikají nové lodě, jak jdou po sobě jednotlivé výrobní operace musí být zajímavé pro každého, kdo má rád lodě. Navíc nedaleký historický Würzburg by mohl být dalším zajímavým bodem víkendového výletu. Orientační vzdálenost z hraničního přechodu Rozvadov do Giebelstadtu je cca 250 km. www.bavaria-yachtbau.com

 

 

Vystavené lodě:

 

Plachetnice

CRUISER 34

CRUISER 37

CRUISER 41

CRUISER 46 Style

CRUISER 51 Style

VISION 42

VISION 46

 

Motorové lodě

S32

S33 HT

S36 HT

SPORT 400 Coupé

S45 HT

VIRTESS 420 Fly

BAVARIA E34

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Plavební komora Hněvkovice

Co se děje | Pavel Rauner
title

Hanseboot Ancora 2017

Co se děje | Petr Láska