Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

 

A nominováni byli...

Jako každý rok, tak i letos, proběhla v minulých dnech nominace kandidátů na zisk titulu European Yacht of the Year 2018. Výsledky této ankety se pak stejně jako každý rok dozvíme po prvním večeru výstavy Boot Düsseldorf, kde proběhne slavnostní vyhlášení.

 

Takže zde je 15 kandidátů, které letos vůbec nebylo lehké vybrat. Vybírali odborní novináři z dvanácti předních jachtařských magazínů a tentokrát se sešli v italském Milanu, aby vybrali patnáctku vyvolených ze sedmdesáti letošních novinek.

Jen ta patnáctka totiž nastoupí k testům v polovině září již počtvrté v řadě ve francouzském La Rochelle v přístavu Port de Plaisance, který je domácím přístavem ankety. V polovině prosince se potom stejná flotila představí zbytku novinářů v Barceloně v přístavu Port Ginesta. Potom už budou jen následovat vyhodnocení všech měření a porovnávání všech praktických zkušeností. Zde tedy jsou nominované lodě.

 

 

Kategorie Family-Cruiser

Hanse 548

Beneteau Oceanis 51.1

Jeanneau Sun Odyssey 440

 

Kategorie Performance-Cruiser

Club Swan 50

Grand Soleil 34 Performance

JPK 45

 

Kategorie Luxury-Cruiser

Amel 50

Hallberg-Rassy 44

Ice 60

 

Kategorie Multihulls

Leopard 45

Neel 51

Fountaine Pajot Saona 47

 

Kategorie Special Yacht

Figaro

Flaar M37

TF 10

 

 

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Privilège Marine SAS

Co se děje | Petr Láska
title

8. Hanseboot Ancora 2017

Co se děje | Petr Láska