Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

Next generation

Jméno Dehler není úspěšnou smyšlenou obchodní značkou, ale jménem rodiny, která se o vznik těchto lodí celým svým srdcem zasloužila. Lodě Dehler měly a dodnes mají sportovního ducha, který je odlišuje od konkurence. Sportovního ducha nemají jen lodě Dehler, ale také každý z této rodiny.

 

Potom, co Willi Dehler založil vlastní loděnici, velmi brzy vstoupil do dění v loděnici i jeho syn Karl Dehler „Kalle“ a velmi silně ovlivnil otce při konstruování rychlého regatového modelu Dehler 34. A nyní je to Kalle, kdo podporuje svého syna Thomase Dehlera v offshorových regatách. Pro rodinu Dehlerů s obvyklým úspěchem. Thomas Dehler prokázal své dovednosti při 4. Warnemünder Woche a bodoval jako skiper s otcovou lodí Dehler 38c „Sporthotel“. Při své první účasti na Mistrovství Evropy v polském Gdaňsku si dojel pro osmé místo, a to ve velmi komplikovaných podmínkách s lehkých větrem a s nejmenší lodí ve startovním poli. Rodiče mohli být právem pyšní na svého syna Thomase a jeho sestru Rebeccu Dehler, která se například zúčastnila sólo závodu „Silverrudder“ kolem dánského ostrova Fyn na malé lodi Varianta 18.

Toto jsou pouze začátky sportovní kariéry další generace rodiny Dehler a my o Thomasovi a jeho sestře jistě ještě uslyšíme.

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Nelegální bóje v Chorvatsku

Co se děje | Petr Láska
title

Nominace European Yacht of the Year 2018

Co se děje | Michal Štěpán