Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

Mimořádná nabídka

V době, kdy málokdo pluje a všichni se těší na další sezonu na vodě, přichází pro pár rychlých šťastlivců nabídka společnosti Dutch Masters na přeplavbu z Holandska do Čech.

 

Společnost Dutch Masters, největší specialista na Holandsko v našich krajích, provozuje výjimečně komfortní loď Explorer, která nyní přes zimu prošla v holandském Sneeku rozsáhlým refitem.

Na cestu zpět do Čech by se loď měla vydat za měsíc 9.3. a na její palubě, která skrývá čtyři dvoulůžkové kajuty, jsou v tuto chvíli ještě volná místa. Přeplavba, která bude trvat dva týdny je rozdělena do dvou etap. První etapa vede z Sneeku do Magdeburku a druhá etapa z Magdeburku do Prahy.

V ceně je jak doprava na start první nebo druhé etapy, tak i doprava z Magdeburku do Prahy pro ty, kteří chtějí absolvovat pouze první část plavby. Pro posádku je zajištěné stravování na palubě lodi, které je také, stejně jako palivo v ceně zájezdu.

Zájemci se mohou hlásit Danu Hagenovi. Kontakt na něj naleznete na serveru www.holandskonalodi.cz.

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Konec Oyster Yachts

Co se děje | Petr Láska
title

Z Německa do Norska

Plavba | Tomáš Kůdela