Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

Výkonná nabíjitelná svítilna s powerbankou

Varta Night Cutter F30R je nejen svítilnou, ale plní i další funkce. Plně ovšem odpovídá svému názvu a skutečně se stává nástrojem, který prořízne jakoukoli temnotu.

 

Základem je 10W CREE LED s výkonem až 700 lm a dosvitem až 300 m! Výkon svítilny lze regulovat ve čtyřech, resp. třech stupních (+ blikání). Night Cutter je navíc vybaven speciální optikou, které umožnuje nastavit šířku světelného paprsku. Oproti většině svítilen je Night Cutter vybaven integrovanou Li-Ion baterií, kterou lze jednoduše nabít připojením k počítači (microUSB kabel přiložen), powerbance nebo např. také nabíječkou mobilního telefonu. Další zajímavou funkcí je možnost využít svítilnu jako nouzovou powerbanku pro nabití telefonu v případě nečekané situace (kapacita 2600 mAh – vhodné pro nouzové použití) díky integraci klasického USB portu. O nabíjení stejně jako o stavu slabé baterie informuje dioda. Konstrukce z kvalitního hliníku pomohla odolnosti vůči pádu ze 2 metrů a také odolnosti vůči vodě (IPX4). Nesporně praktický je zejména na lodi také uchycovací klip. Cena svítilny je 1299 Kč a více informací se dozvíte na www.varta-consumer.cz.

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Elektrické topení eWay

Technické novinky | Petr Láska
title

Inflated Wing Sails

Technické novinky | Petr Láska