Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

Skutečně s předstihem

Ještě se nestalo, aby loděnice avizovala nový model a neměla k dispozici alespoň počítačové retuše, resp. renderingy. Nyní se to stalo a v emailových schránkách lodních novinářů přistála oficiální zpráva loděnice Jeanneau, která informuje o nové lodi.

 

Sériově vyráběné sportovní lodě nabývají také díky své ceně na atraktivitě a významu. Na druhé straně otevírají možnosti k pořádání one design regat. Loděnice Jeanneau nyní tedy pracuje na nové generaci lodě Sun fast.

Jediné, co je v tuto chvíli známé je to, že bude vybavená dvojící kormidel, pínou a pevným čelenem. Loděnice Jeanneau velmi stroze informuje, že pro sezonu 2019 připravuje nový mezinárodní seriál regat (Sun Fast World Cup), který bude vypsán pro modely lodí Sun Fast 3200 a 3600 a současně prezentuje úmysl, zahájit výrobu nové lodě v tomto segmentu. Jednoznačně je z těchto aktivit patrné, že se značka Jeanneau chce velmi intenzivně věnovat tomuto sportovnímu segmentu trhu. První regata se bude konat ve francouzském La Trinité sur Mer v termínu od 6.4. do 7.4 2019.

Současné aktivity i jiných loděnic ukazují, že regatové lodě slibují určitý tržní potenciál. Svůj příspěvek v tomto segmentu představil nedávno také Dehler a ani Beneteau nezůstává po převzetí značky SeaScape stát stranou při rozvoji své modelové řady First.

 

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Dufour 390 Grand Large

Novinky | Petr Láska
title

Boarncruiser 1250 Elegance

Novinky | Petr Láska