Hlavní stránka
Blog Charter Co se děje Ekonomika Historie Kutil Lidé Loděnice Magazín Marketing Moje loď Napsali před Novinky Plavba Právní poradna Představujeme Rádce Sport Technické novinky Technika Test Test použité lodě Videoprohlídka  
 

Výkonná powerbanka s displejem a svítilnou

Nová powerbanka nabízí kombinaci ideální kapacity a příjemných rozměrů vhodných pro pravidelné přenášení. Novinka potěší zejména integrovaným displejem, který názorně informuje o zbývající energii v procentech, stejně jako o nabíjení.

 

Standardem jsou už dva integrované USB porty (nabíjecí proud 2,4 A a 1 A), které je možné použít oba najednou a o jejich využití podává informace podsvícený displej. Oba porty je možné využít najednou a nabíjet tak například mobil a tablet současně. Samotnou powerbanku je možné dobíjet proudem až 2 A, a to jak například nabíječkou telefonu, USB zdrojem nebo připojením k počítači. Praktickým doplňkem je integrovaná svítilna, kterou lze aktivovat dlouhým stiskem tlačítka ON. Součástí balení je 50 cm microUSB kabel. Powerbanka je vybavená ochranou proti zkratu, přebití a přehřátí. Její hmotnost je pouhých 197 gramů a zaplatíte za ní 599 Kč.

www.varta-consumer.cz

 

 DÁLE JSME NAPSALI 
title

Windmetr B&G WS320

Technické novinky | Michal Štěpán
title

Varta Night Cutter F30R

Technické novinky | Michal Štěpán